Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Su Kaçağı Tespiti 

Maltepe ilçesinde Su Kaçağı Tespiti konusunda en güvenilir firmalardan biri olarak sizlere hizmetin

en iyisini sunmaktan mutluluk duyarız.

 

 

Her türlü tesisatın en ekonomik ve uygun bir biçim de ve en az zararla çözümünü uzman kadromuzun yanı sıra en son teknolojiye sahip cihazlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ERTUĞRUL *****

31 Aralık 2018

Su sızıntı şikayeti banyoda

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

31 Aralık 2018

Daire 12'de apılan teknik İnceleme sonucunda su tesisatları dört buçuk Barış şebeke basıncı test yapıldı bugün itibariyle tesisatlar sağlamdır atık su tesisatları özel kamera ile görüntülendi atık su tesisatları sağlam arıza küvet kenarlarında derz boşlukları mevcut olup duş alındığında buradan su almaktadır küvet Etrafı komple derzi yapılması Tavsiye edildi Alt kat tavanında boya kabarması olup nem su damlaması ve Rutubet yoktur Kadıköy sukates

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

BİRGÜL *****

19 Ocak 2018

Birgül hanım su kaçağı tespiti için firmamızdan talep ettiği hizmet üzerine çalışma yapılması

img

Sorumlu Görüşü

HALİS ERGEN

19 Ocak 2018

Daire 21 de yapılan teknik inceleme sonucunda parkede kabarma şikâyeti üzerine tesisatlar incelendi, Mutfak tezgahı altında sıcak ve soğuk su taharet bağlantısında su sızdığı görüldü, tezgah altı ıslak olduğundan salon parkesi kabarmıştır. Taharet musluğu tamiratı yapıldı test edilerek sağlam bir şekilde teslim edildi. Parke üzerine ağırlık konulmaması tavsiye edildi.