Esenler Kanal Açma

Esenler Kanal Açma

Esenler ilçesi müşterilerimizin Kanal Açma işlemlerini uzman kadromuz ve teknolojik ekipmanlarımız ile hızlı bir şekilde sonuçlandırıyoruz.

Tuvaletlerde, banyolarda ve mutfaklarda tüm atık sular gider boruları aracılığı ile binalardan uzaklaştırılmaktadır. Ancak bazen istenmeyen durumlar meydana gelebilir. Bu durumların başında da boruların tıkanması vardır. Gider boruları çeşitli nedenlerden dolayı tıkanabilmektedir. Bir cismin borunun içine kaçması, kullanım hatası, inşaat zamanından borunun içinde beton ve/veya moloz parçaları kalmış olması, gider borularının hatalı eğimle yapılması tıkanıklık nedenlerinin başında yer almaktadır. Bütün bu nedenlerden dolayı oluşan sorunlar, yeni bir sorunu doğuracaktır. Boruların içinden pis bir koku dairenize veya iş yerinize yayılması. Böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında modern cihazlarla hizmet veren firmalara başvurulması tavsiye edilmektedir. Tıkalı boru açma işleminin gelişmiş cihazlarla yapılması, zeminin, fayansın ya da duvarın kırılmaması anlamına gelmesi demektir. Bu da sizi büyük bir maliyetten kurtarır. Bu nedenle tıkanıklık açma işlemi için gelişmiş teknolojilerle hizmet veren kurumlara başvurulması gereklidir.Gider borularının tıkanması durumunda evi ya da iş yerini suyun basması kaçınılmazdır. Mutfak giderinden ya da diğer giderlerden pis koku geliyorsa bir sorun olduğu anlaşılmalı ve sorun daha fazla büyümeden müdahale için profesyonel bir tıkanıklık açma ekibi çağrılmalıdır.

#KanalAçma

#TıkanıklıkAçma

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

DAVUT *****

14 Şubat 2018

Davut usta tarafından kanal yıkama hizmeti talebi üzerine çalışma yapılması

img

Sorumlu Görüşü

HÜSEYİN TAŞTAN

14 Şubat 2018

No 14 de yapılan teknik İnceleme sonucunda Bodrum katta bulunan iki daireye ait atıksu hattı bahçe süzgecinden rögara kadar yıkama yapıldı hattın içinden Mucur ve Kum malzemeleri çıkmıştır kamera ile görüntüleme yapıldı hat temiz ve açıktır pompa Logar içerisinden en az 50 Cm in aşağı inmesi gerekmektedir 2 yıl garanti verildi.