Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Uzun yıllardır Bahçelievler ilçesinden hizmet veren firmamız su kaçağı tespiti ve onarımı ihtiyaçlarınızda uzman kadromuz ve teknolojik ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Her türlü soru ve görüşlerinizi  444 0 851 numaradan çağrı merkezi uzmanlarımıza iletebilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

YILMAZ *****

27 Şubat 2018

Dairem de Su Kaçağı Tespiti için her zaman güvendiğim firma olan protek Mühendislikten hizmet talep ettik

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

27 Şubat 2018

D:3 te yapılan teknik inceleme sonucunda temiz su tesisatları test edildi. Sıcak su tesisatında kaçak görüldü. Kaçak çocuk odasında parkenin altında tespit edildi. Parke sökülüp kaçağın üzeri kırıldı. Müşteriye gösterildi. Onarımı firmamız tarafından yapıldı.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

BERKER *****

12 Şubat 2018

Berker usta su kaçağı tespiti için Sukates den yardım talep edildi.

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

12 Şubat 2018

Daire 2'de su tesisatları test edildi soğuk su sağlamdır sıcak su tesisatında kaçak görüldü alan taraması yapılarak kaçan yeri tespit edildi Kaçak WC ile lavabo arasındaki havalandırmanın duvarında bir müşteriye gösterildi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

FATMA *****

20 Şubat 2018

Dairemdeki Su Kaçağı Tespiti için komşularımın ve kendi ustamında önerdiği işinin en iyisi olan protek mühendislik ten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

20 Şubat 2018

Daire 11 de su tesisatları 4 barda test yapıldı tesisatlar sağlamdır PVC atık su giderleri özel kamera ile görüntülendi arıza Geberit kazasında sızma görüldü Ayrıca klozet taharet flexinin sızdığı görüldü. Flex yenilendi gada bağlantı silikonda sızdırmaz bir şekilde tamir yapıldı. Tesisatlar bugün itibariyle sağlamdır.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SERPİL *****

28 Şubat 2018

Güler yüzlü müşteri hizmetlerinin ve güvenilir hizmetin adresi olarak gördüğüm Protek Mühendislikten Su Kaçağı Tespiti için talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

28 Şubat 2018

D:7 DE yapılan teknik inceleme sonucunda su tesisatları 4 bar şebeke basıncnda test edildi. Soğuk su tesisatlarında arıza tespit edildi. Elektronik cihazla alan taraması yapıldı. Arıza banyoda duş kabini sol duvarında sabunluk altında tespit edildi. Arızalı yerin üzeri açıldı. PPRC boru manşon kaynağında arıza görüldü. Tamiratı sukates tarafından yapıldı. Sağlam bir şekilde tespit edildi. Basınç testi yapıldı.