Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş'ta hizmet veren uzmanlarımız su kaçağı tespiti ve onarımı ihtiyaçlarınızda teknolojik ekipmanlarımız ile hizmetinizdedir. Detaylı bilgi için 444 0 851 nolu çağrı merkezi uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. 

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

TÜLAY *****

22 Şubat 2018

Diğer firmalardan farklı olarak sağlam olması durumunda yarı ücret alan firmanızı dairemin tesisatlarını kontrol için hizmet talep ettik.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

22 Şubat 2018

Daire 26 da yapılan teknik inceleme sonucunda klozet giderinin taharet çubuğu girişinden Su Kaçağı Tespiti gerçekleştirildi. ve pimaş gideri kenarı açık olduğu için alt kata sızıntı vermektedir. küçük bir operasyon ile silikon sıkılarak problem giderildi. Problemden geriye memnuniyet yüzünde tebessüm ve problemi çözülmüş müşterimiz kaldı

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SUAVİ *****

22 Şubat 2018

Diremde bulunan su kaçağı için yöneticimizden talep ettiğim hizmet için sektörün öncüsü olan ve bir çözülemeyen problemimizi çözmüş olan protek mühendisliğe dairemi teslim ettik.

img

Sorumlu Görüşü

DİNÇER TANRIVERDİ

22 Şubat 2018

daire 17 de temiz su ve pis su giderlerini bakıldı dairenin giderlerindeki maçları sorun yoktur lavabo giderleri ne adaptör contası eski olup lavabo değerleri açık olur binanın dış cephesinde montalama yoktur dış cepheden su alıyor

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MUSTAFA *****

05 Mart 2018

Mercedes Mengenler olarak tesisatlarımız ile ilgili tek güvendiğimiz firma olan Protek Mühendislikten yine bir hizmet talep ettik.

img

Sorumlu Görüşü

DİNÇER TANRIVERDİ

05 Mart 2018

D:3 te yapılan teknik inceleme sonucunda Dairenin merkezi sistem kalorifer tesisatında oda içinden geçen hatta kaçak görüldü. Yer altından geçen oda içindeki tesisatın yenilenmesi gerekmektedir. Bilgi verildi. Borunun baypass yapılarak alt katta ki ana boruya bağlantı yapılması lazım. Veya nokta tespiti yapılıp demir borunun platik boru ile tamiri yapılması lazım.