Bahçelievler Tıkanıklık Açma

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız Tıkanıklık açma problemlerinizi uzman kadromuz ve teknolojik ekipmanlarımız ile çok kısa bir sürede çözüme kavuşturuyoruz. İstanbul'un bir çok bölgesinde olduğu gibi Bahçelievler ilçesinde de hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözmek için sürekli hizmet vermektedir. Her türlü problemleriniz için bize 444 0 851 nolu çağrı merkezi hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

BİLAL *****

12 Şubat 2018

Çalışmalarımda her türlü problemim için yine Protek Mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

HALİS ERGEN

12 Şubat 2018

Daire 19 da yapılan teknik İnceleme sonucunda tıkanıklık şikayeti üzerine gelinDİ. tuvalet hattındaki tıkanıklık görüldü kanal açma robotu ile tıkanıklık açıldı kamera ile görüntülendi hep açıktır hattın pis olduğu görüldü.hattın değişmesi gerektiği söylendi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ALİ ŞÜKRÜ *****

01 Mart 2018

Kendi tesisatçım aracılığıyla çözülemeyen tıkanıklık açma problemimi sizden hizmet alarak kamera ve robot ile güvenilir şekilde çözdüm Teşekkürler Protek Mühendislik

img

Sorumlu Görüşü

DİNÇER TANRIVERDİ

01 Mart 2018

D:1 de yapılan teknik inceleme sonucunda dairenin mutfak hattı tıkanıklık görüldü. Hat zemin katta binanın ana hattına bağlıdır. Hattın dokuz metre sonrası ana hatta kadar olan kısım tıkılı olup robot ve yayla tıkanıklık açıldı. Bahçeden gelen yer süzgeçlerinden meyil olmadığı görülüp bilgi verildi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

BİLAL *****

12 Şubat 2018

Okulda tıkanıklık açma problemim için yine Protek Mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

12 Şubat 2018

Okul yemekhanede yapılan teknik inceleme sonucunda tuvaletlerinde tıkanıklık şikâyeti üzerine özel kanal açma robotu ile 25 m açma çalışması yapıldı bina dışı rögar içerisinde inşaat atıkları olduğu görüldü. rögarların temizlenmesi gerekiyor. sonraki gün tamamen tıkandığından yemekhaneyi su basmıştır. kuka ile rögar giderleri açılarak yatay pvc kuka ile yıkanmıştır. Tıkanıklığın sebebi inşaat atıklarıdır.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ONUR *****

19 Mart 2018

Mutfak gideri sürekli tıkanıyor. Neden olabilir?

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

19 Mart 2018

D:39 da tıkanıklık şikayeti üzerine adrese gelindi. Mutfaktaki atık su tesisatı mikro kamera ile görüntülendi. Tıkanıklık tespit edildi. Tıkanıklık açma çalışması yapıldı. Tıkanıklık giderildi. Hatta aşırı derecede ters eğim tespit edildi.