Su Sızıntı Tespiti

Bilinmeyen bir tesisat da Su Sızıntı Tespiti  özel metotlar ve yöntemler ile profesyonel anlam da çözümün merkezi Protek Mühendislik olarak hizmet vermekteyiz.

Evinizi kırılmasın, masraflarınız katlanmasın, zamanınız kaybolmasın diye biz buradayız. Unutmayın teşhisi konmayan tedavi, tedavi değildir.

 2002yılında Avrupa’dan transfer ettiği son teknoloji cihazlarla tecrübesini birleştirerek bu sistemin teorisini (3-T formülü) oluşturmuş olan Protek firması, alanında çok iddialı konutlarınızdaki rutubet, su sızıntısı, atık su tıkanıklarını ve kaloriferin su eksiltmesi gibi problemleri hiçbir yeri kırmadan, dağıtmadan noktasal olarak tespit etme olanağı sunmaktadır. Firma yetkilisi Abdullah Bey şu bilgileri ilk defa bizimle paylaştı;

   “Bize göre Türkiye’nin iki tane problemi bulunmaktadır:

Biz Protek firması olarak sıhhi tesisat alanında bu iki problemi çözdük. Protek firması İstanbul’un tamamına hizmet vermektedir. 2007 yılında yapmış olduğumuz yatırımlar ile hizmet kapasitesini %100 attırarak şehirler arası hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca araç ve gereçlerine katmış olduğu son teknoloji cihazlar ile yerin 1–2 metre altındaki tesisat kaçaklarını tespit etmektedir.

Türkiye’de bilinçsiz su kullanımı nedeniyle kullanılabilir su miktarı azalmakta olup su fakiri ülkeler arasına hızla ilerlemektedir. Sorumluluk ilkesi ile hareket eden Protek firması şehir şebekelerindeki yeraltı tesisat kaçaklarının tespiti ile aynı zamanda bu gibi çalışmaları yapan yabancı sermaye şirketler vasıtası ile yurt dışına çıkan dövizi önleyici projelere imza atmaktadır. 2008 yılını kaçakları önleme yılı ilan etmiş bulunmaktayız.%100 yerli sermaye ile kurulmuş olan Protek firması bu gibi konularda bir ilke imza atmış bulunmaktadır.

   İl ve ilçelerdeki şehir şebeke kayıplarının hesaplanması ve kaçakların tespiti hususunda günümüzde yetişmiş uzman eleman çok az bulunmaktadır. Protek firması 2008 yılında bu projelere daha çok yatırım yapma kararı almış bulunmaktadır. Son olarak diyoruz ki;

 Şehir şebekelerindeki kayıpları önleme hususunda yöneticilerimiz daha duyarlı olursa ve halkımızı bilinçli su kullanımı konusunda bilgilendirirsek gelecek nesillere daha güzel bir Türkiye bırakmış olacağız, sorumluluk hepimizin.”

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız


Acil Destek Hattı
444 0 851